Redakcja Kontakt Opinie Dla okulistówWiększość użytkowników soczewek kontaktowych pracujących w biurze musi przyznać, że to miejsce nie należy do miejsc przyjaznych soczewkom. Klimatyzacja, nawiew i ogrzewanie wysusza oczy, a co za tym idzie również soczewki. Szczególnie narażone na to były tradycyjne miękkie soczewki hydrożelowe. Zupełnie inaczej jest w przypadku nowej generacji soczewek silikonowych AIR OPTIX. Dzięki niskiemu uwodnieniu praktycznie nie tracą one wody, przez co nawet w tak niesprzyjających warunkach zapewniają wysoki komfort użytkowania. Soczewki AIR OPTIX jeszcze bardziej docenić powinny te użytkowniczki, które stosują środki hormonalne. Dlaczego? Ponieważ zmiany hormonalne w organizmie powodują zmiany w filmie łzowym. To wiąże się z wysychaniem soczewek i gromadzeniem się na ich powierzchni większej ilości osadów białkowych. To pociąga za sobą spadek komfortu. Soczewki AIR OPTIX dzięki odporności materiału na wysychanie a powierzchni na osadzanie się białek, nadal pozostają komfortowe.

Wróćmy jednak do biura. Praca w biurze dość jednoznacznie kojarzy się w chwili obecnej z pracą przy komputerze. Śledzenie liter i cyfr na monitorze oznacza spadek częstotliwości mrugania. Dla osób noszących tradycyjne soczewki hydrożelowe kilka godzin przed monitorem oznacza uczucie piasku pod powiekami i zmęczenie oczu. Objawy te można ograniczyć stosując soczewki silikonowe nowej generacji. Oczywiście soczewki AIR OPTIX zalecamy nie tylko komputerowcom ale wszystkim osobom z wadą wzroku, które są aktywne, chcą się czuć wolne i dbają o swoje zdrowie.

Polecamy artykuł: Oddychające soczewki kontaktowe AIR OPTIX dla każdego.


Praca przy komputerze w konsekwencji może być początkiem naszych kłopotów ze zdrowiem. Czy wiecie co wpływa na Wasze samopoczucie podczas pracy przy komputerze i jak możecie sobie pomóc?
Ankieta dzięki uprzejmości


 
 
Copyright © Linea Optica 2008 - 2021