Redakcja Kontakt Opinie Dla okulistówJakiego środka należy używaćdo pielęgnacji soczewek i nie tylko...? Czy potrzebuję specjalnego płynu do soczewek?

Każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Każdy ma swój własny styl i odpowiednie do niego oczekiwania. Tak samo nasze soczewki kontaktowe mają swoje oczekiwania i wymagania. Jeśli jesteś posiadaczem miękkich soczewek kontaktowych, powinieneś stosować wielofunkcyjny roztwór specjalnie do tego przeznaczony.

Obecnie stosowane są płyny wielofunkcyjne, które samodzielnie pielęgnują soczewki kontaktowe. Są to płyny wielofunkcyjne, stosujemy je do przechowywania, dezynfekcji, płukania, czyszczenia, nawilżania miękkich soczewek kontaktowych oraz usuwania powstałego w ciągu dnia osadów (w szczególności lipidowych w przypadku soczewek silikonowo-hydrożelowych, rekomendowanych do pracy przy komputerze).

Jeśli zachodzi potrzeba oczyszczenia pojemnika należy w tym celu użyć płynu do pielęgnacji soczewek. Niewskazane jest płukanie pojemnika wodą z kranu. Jeżeli nie da się oczyścić pojemnika płynem do soczewek należy wymienić pojemnik na nowy.Praca przy komputerze w konsekwencji może być początkiem naszych kłopotów ze zdrowiem. Czy wiecie co wpływa na Wasze samopoczucie podczas pracy przy komputerze i jak możecie sobie pomóc?
Ankieta dzięki uprzejmości


 
 
Copyright © Linea Optica 2008 - 2021