Redakcja Kontakt Opinie Dla okulistówMam 20 lat.Uczę sie. Dużo czasu spędzam przed komuterem, podczas pracy przy nim bolą mnie oczy.Gdy siedze z tyłu w klasie mam problem z przeczytaniem tego co pisze na tablicytzn. niewidze tego wyraźnie. Gdy miałam ok.10 lat nosiłam okulary nie wiem co było tego powodem.Czy teraz też powinnam NOSIĆ OKULARY? Czy Powinnam pójść do okulisty? Robiłam sobie testy sprawdzające wzrok w interneci( wiem że nie zastąpi to wizyty u lekarza)oto jego wyniki: prawdopodobieństwo występowania nieskorygowanej wady refrakcji-prawe i lewe oko wysokie prawdopodobieństwo; prawdopodobieństwo występowania braku percepcji kontrastu-obydwoje oczu: wysokie prawdopodobieństwo.Jeżeli bym miała isć do okulisty to co mam powiedziec?

Witam,
wszystko o czym Pani pisze powinno Panią skłonić do szybkiej wizyty u okulisty: okulary noszone w przeszłości, trudności z odczytaniem napisów na tablicy, praca przy komputerze. Nie bedę się wypowiadać na temat testów internetowych bo ich nie znam, ale wyniki też okazują się nie być prawidłowe. Będąc na wizycie nie musi Pani niczego szczególnego mówić ani sugerować. Wystarczy poprosić o przeprowadzenie badania wzroku i powiedzieć dokładnie to samo co napisała mi Pani w mailu.
 
pozdrawiam
lek. Anna Wójcik- Gryciuk


powrót

Praca przy komputerze w konsekwencji może być początkiem naszych kłopotów ze zdrowiem. Czy wiecie co wpływa na Wasze samopoczucie podczas pracy przy komputerze i jak możecie sobie pomóc?
Ankieta dzięki uprzejmości


 
 
Copyright © Linea Optica 2008 - 2021